Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

19. Tarım ve Seracılık Festivali

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ’NDE DÜZENLENEN 19. TARIM VE SERACILIK FESTİVALİ KAPSAMINDA KURULAN YÖRÜK ÇADIRLARI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR.

19. Tarım ve Seracılık Festivali
24 Nisan 2018 - 11:10
banner

Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde düzenlenen 19. Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında kurulan Yörük çadırları yoğun ilgi görüyor.

19. Geleneksel Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında bu yıl üçüncüsü kurulan Yörük Çadırları yoğun ilgi görüyor. Mahalle muhtarları tarafından kurulan çadırlarda, ziyaretçilere pişi, keşkek, kuru fasulye, bulgur pilavı ve helva gibi yöresel tatlardan oluşan çeşitli yiyecekler ikram ediliyor. Yakılan ateş etrafında yöresel müzikler eşliğinde halk oyunları oynanırken, çadırlarda tavuk, kuzu, deve, at eşek gibi hayvanlar bulunduruluyor.

Çadırları ziyaret eden Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Altınay, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, daire amirleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlarla sohbet etti.

Öte yandan, Turan ve Durkadın Kurşunlu ailesi askere gidecek olan oğulları Ömer Kurşunlu’nun kınasını yaktı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co