Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

2. Çocuk Filmleri Festivali uzatıldı

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN ÇOCUKLARI SİNEMA İLE BULUŞTURAN 2. ÇOCUK FİLMLERİ FESTİVALİ, 30 MAYIS TARİHİNE KADAR UZATILDI.

2. Çocuk Filmleri Festivali uzatıldı
19 Nisan 2018 - 12:46

Kepez Belediyesi’nin çocukları sinema ile buluşturan 2. Çocuk Filmleri Festivali, 30 Mayıs tarihine kadar uzatıldı.

Kepez Belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen Çocuk Filmleri Festivali 17 Nisan Salı günü start aldı. Çocukları hem sinema ile buluşturmak, hem de yeni arkadaşlıklar edinme kapılarını aralayan Çocuk Filmleri Festivali, Antalya’da farklı günlerde ve farklı noktalarda gerçekleştiriliyor. 2. Çocuk Filmleri Festivali, Kepez bölgesindeki alışveriş merkezleri ile Varsak Sinema Salonlarında devam ediyor. 30 Nisan’a kadar devam etmesi planlanan festival, çocukların yoğun ilgi göstermesinden dolayı 30 Mayıs tarihine kadar uzatıldı.

Kepez’in 2. Çocuk Filmleri Festivali uzatıldı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 30 Nisan’a kadar yapılması planlanan 2. Çocuk Filmleri Festivaline çocukların yoğun ilgi gösterdiğini ve bundan dolayı festival süresini 30 Mayıs tarihine kadar uzattıklarını söyledi. Sosyal projelere çocuk ve gençlerin büyük ilgi gösterdiğini belirten Başkan Tütüncü, “Hem eğitim, hem de sosyal faaliyetler açısından belediyemizin tüm imkanlarını yarınımızın geleceği çocuklarımız için seferber ediyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat