Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Akdeniz Üniversitesi marşını arıyor

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL, HER PLATFORMDA ÜNİVERSİTEYİ TEMSİL EDEBİLECEK BİR MARŞ BESTELENMESİ İÇİN BESTE YARIŞMASI DÜZENLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

Akdeniz Üniversitesi marşını arıyor
25 Ocak 2018 - 16:05
banner

Akdeniz Üniversitesi Yarışma Düzenliyor..

Akdeniz Üniversitesi, kurumsal kültürünü, marka gücünü, değerlerini yansıtacak ‘Akdeniz Üniversitesi Marşı’ için beste yarışması düzenliyor.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, her platformda üniversiteyi temsil edebilecek bir marş bestelenmesi için beste yarışması düzenlediklerini söyledi. Rektör Ünal, “Nitelikli akademik programlar ile evrensel düzeyde eğitim veren, bilginin teknolojiye dönüşümüne katkı sağlayan, toplumun bilgi, teknoloji, sanat, kültür ve diğer alanlardaki gereksinimlerini üst düzeyde karşılamayı görev edinmiş bir üniversiteyiz. Bu doğrultuda, Akdeniz Üniversitesi misyon ve vizyonunu en iyi şekilde yansıtacak bir marş bestelenmesi için Antalya Devlet Konservatuvarımız koordinatörlüğünde bir yarışma düzenlemeye karar verdik. Güçlü markamızı; ulusal ve uluslararası platformda temsil edecek, kurumsal birlik ve beraberliğimizi güçlendirecek, Akdeniz’li olmanın gururunu hissettirecek bir marşla taçlandırmak istiyoruz” dedi.

Mustafa Ünal, “Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı koordinatörlüğünde düzenlediğimiz beste yarışması için birbirinden değerli seçici kurul üyeleri, başvuruları değerlendirerek finalde yarışacak 5 eseri tespit edecek. Seçici Kurul ve Onur Kurulu tarafından birinciliğe layık görülen esere, 10 bin TL, finale kalan diğer dört esere ise 500’er TL mansiyon ödülü verilecek” diye konuştu.

‘Akdeniz Üniversitesi Marşı’ beste yarışmasına 23 Şubat 2018 tarihine kadar başvuru kabul edilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -