Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

CHP Milletvekili adayları AESOB’ta

ANTALYA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ (AESOB) BAŞKANI ADLIHAN DERE, CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÇETİN OSMAN BUDAK VE 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI AĞIRLADI.

CHP Milletvekili adayları AESOB’ta
24 Mayıs 2018 - 16:26

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak ve 27. Dönem Milletvekili adaylarını ağırladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili adayı Çetin Osman Budak, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, CHP milletvekili adayları Rafet Zeybek, Aydın Özer, Sibel Gezen, Nazmi Gündüz, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk ve bazı partililerle birlikte AESOB Başkanı Adlıhan Dere ile yönetim kurulunu ziyaret etti. Ziyarette CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, erken seçim karanının ekonomiyi çok sıkıştırdığını savunarak, “Sanırım, ekonomide önümüzdeki dönemde olacak büyük kırılmaları önlemek için erken seçim kararı aldılar” dedi.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere de, esnaf ve sanatkarlar odalarında da seçim döneminin kısa süre önce geride kaldığını anımsatarak, “Şimdi seçim bitti artık geçim zamanı” dedi.

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul ise, Antalya’da önseçim yapamadıklarını belirtti. Kumbul, CHP’nin milletvekili adaylarının Antalya’nın en iyi listesi olduğunu savundu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bayan Deri Ceket Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Abiye Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tunik Gömlek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Triko Kazak Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tektaş Pırlanta Yüzük
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Setüstü Ocak Seçenekleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın İç Giyim
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Far Paleti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cartier Panthere

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al