Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da sınava giden öğrencilere yağmur sürprizi

ANTALYA’DA ANİDEN BASTIRAN YAZ YAĞMURU FİNAL SINAVLARINA GİDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ZOR ANLAR YAŞATTI.

Antalya’da sınava giden öğrencilere yağmur sürprizi
25 Mayıs 2018 - 12:56

Antalya’da aniden bastıran yaz yağmuru final sınavlarına giden üniversite öğrencilerine zor anlar yaşattı.

Turizm kenti Antalya’da yaklaşık 15 gündür mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcak hava yerini sabah saatlerinde parçalı bulutlu ve yağışlı havaya bıraktı. Vatandaşlar, yağmurlu havaya rağmen caddelerde yürürken, turistler ise şemsiye ile gezilerine devam etti.

Final sınavlarına giden Akdeniz Üniversitesi öğrencileri ise sağanak yağmurdan etkilendi. Bazı öğrenciler şemsiye ile bazıları ise yağmura aldırmadan yürüyüşüne devam etti.

Meteoroloji verilerine göre Antalya’da hava sıcaklığı 26, deniz suyu sıcaklığı 25 derece, nem ise yüzde 82 olarak ölçüldü.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -