Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat 2. Kitap Günleri başlıyor

MANAVGAT BELEDİYESİ, KENTTE OKUMA ORANINI ARTIRMAK, GENÇLER VE ÇOCUKLARA OKUMAYI SEVDİRMEK AMACIYLA BAŞLATTIĞI KİTAP GÜNLERİ’NİN 2’NCİSİNİ 1-10 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLEYECEK.

Manavgat 2. Kitap Günleri başlıyor
25 Mayıs 2018 - 13:02
banner

Manavgat Belediyesi, kentte okuma oranını artırmak, gençler ve çocuklara okumayı sevdirmek amacıyla başlattığı Kitap Günleri’nin 2’ncisini 1-10 Haziran tarihleri arasında düzenleyecek.

Manavgat Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenleyeceği kitap günleri, 1-10 Haziran 2018 tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak. 2. Manavgat Belediyesi Kitap Günleri’nde birçok yayınevi ve seçkin yazar, kitaplarını sergileyerek okurlarıyla buluşacak. Ayrıca ünlü yazarların konferans vereceği Kitap Günleri’nde etkinlikler, her gün saat 10.00’da başlayacak ve gece 22.00’ye kadar devam edecek. Manavgat Belediyesi, bölgenin yetiştirdiği yerel yazarları da etkinlik kapsamında ayrı bir alan içerisinde halkla buluşturacak.

Yazarlar

2. Kitap Günleri’nde yazarlar Kahraman Tazeoğlu, Mustafa Balbay, Zeynep Demirkaya, İsmail Saymaz, Gülsüm Öz, Altan Öymen, Metin Karausta, Kerimcan Kamal, Caner Akbal, Cezmi Ersöz, Erdal Kara, Nihan Ertem ve Tuluhan Tekelioğlu imza ve söyleşi günlerine katılacak.

Sözen: “Manavgat’ta kitap günleri heyecanı”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Manavgat’ta göreve geldiğimizden bu yana kentimizdeki kültürel ve sosyal hayatın artı değer kazanması için çalıştık. Halkımızı kitap okumaya özendirmek de bu kültürel çalışmalarımızdan bir tanesi. Vatandaşlarımızın ve tabiî ki de bizlerin heyecanla beklediği Kitap Günlerimizin 2.’sini düzenliyor olmaktan oldukça mutluyuz. Manavgat’ta kitap okuma oranının yüksek olduğunu biliyor ve etkinliğimize katılımın ilkinden daha da fazla olacağını tahmin ediyoruz. Tüm Manavgat halkımı, gençlerimizi, çocuklarımızı, kadınlarımızı, genç yaşlı herkesi kitap okumaya ve yazarlarımızla buluşmaya davet ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -