Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Araç Tanıma Sistemi

Araç Tanıma Sistemi
16 Temmuz 2021 - 12:40
banner

Araç tanıma sistemleri, otoparklarda bulunan mevcut izleme sistemlerine kolaylıkla entegre edilebilirler. Bu da size baştan sonra izleme ve güvenlik yönetim sistemi kazandırır. Ayrıca bu entegrasyon sayesinde otoparklar daha güvenli ve daha etkin yönetilen alanlar haline gelirler.

Araç tanıma yazılımı sayesinde genel operasyon maliyetlerini azaltmak da mümkün olur. Daha az personelle daha geniş bir otopark alanı da kontrol edilebilir. Tüm bunlar sadece iş yerleri için değil çeşitli kamu kurumları ve özel kuruluşlar için de uygulanabilir. Okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri ve fabrikalarda plaka tanıma sistemiyle giriş-çıkış kontrolü yapmak mümkün.

Araç Tanıma Sistemi ile Zaman Kaybını Önleyin

Otopark giriş ve çıkış noktalarında genellikle bir yoğunluk yaşanır. Araç tanıma sistemi, araçların birikmesinin önüne geçerek sürücülerin zaman kaybı yaşamasını engeller. Sürücüler sadece saniyeler içinde otopark alanına giriş yaparak araçlarını bırakabilirler. Bu da otoparkın giriş ve çıkış noktalarında trafiğin oluşmasını engelliyor.

Temassız Çözümler Sunun

Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınıyla birlikte temassız süreçler hayatımızın her alanına nüfuz etti. Otopark giriş ve çıkış sistemlerinde de bu temassız uygulamaları görmek mümkün. Geleneksel biletli giriş sisteminde hem sürücünün hem de ödeme alacak kişinin bilete ve karta temas etmesi gerekiyordu. Ancak araç tanıma sistemi sayesinde bu teması tamamen ortadan kaldırmak mümkün. Ödemeler sadece plakayı söyleyerek yapıldığı için tüm bilet alışverişinin önüne geçiliyor.

Unutmayın, ZKTeco araç yönetim sistemleri ile yüksek performans sağlarsınız. Söz gelimi otopark bariyerleri ürünlerinde şık tasarım, uzun ömürlü kullanım, güvenilirlik ve yüksek kalite sunan ZKTeco beğeninize sunduğu tüm ürünleriyle performansı garanti eder.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co