Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ASAT Manavgat’ta kışa hazırlık yapıyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, YAĞIŞ MEVSİMİ ÖNCESİ MANAVGAT GENELİNDE YAĞMUR SUYU HATLARINI TEMİZLİYOR.

ASAT Manavgat’ta kışa hazırlık yapıyor
23 Ekim 2018 - 12:50

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, yağış mevsimi öncesi Manavgat genelinde yağmur suyu hatlarını temizliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya ASAT ekipleri, yaklaşan kış mevsimi öncesi yağmur suyu drenaj hatlarında periyodik bakım ve temizlik çalışması yapıyor. Yağmur mevsiminin başlaması nedeniyle, olası bir su taşkını ya da birikme yaşanmaması, vatandaşların mağdur olmaması için Manavgat merkezde iki ayrı ekiple yağmur suyu drenaj hatları temizleniyor. Milli Egemenlik, Çağlayan, Kasaplar, Kavaklı, Yayla, Şelale, Bahçelievler, Aydın Evler Mahalleleri ve Organize sanayi başta olmak üzere çalışmalarına devam eden ASAT, diğer cadde ve sokaklarda da kış boyunca çalışmalarına devam edecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al