Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AÜ Hastanesi’nde yeni yıl kutlaması

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi’nde yeni umutların başlangıcı olması dileğiyle yeni yıl kutlaması yapıldı.

AÜ Hastanesi’nde yeni yıl kutlaması
29 Aralık 2017 - 12:36

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi’nde yeni umutların başlangıcı olması dileğiyle yeni yıl kutlaması yapıldı.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi H Blok Atrium’da yapılan kutlamaya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Bülent Aydınlı, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülay Özbilim ile akademik ve idari personel katıldı.

Yeni yıl için sağlık, huzur, barış ve başarı dileklerinde bulunan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, 2017 yılında dünyada ve ülkemizde maalesef bir çok acı olayların yaşandığını ancak ülkemizin kendi yaralarını sarmayı başardığı gibi başka ülke insanlarının da yardımına el uzatarak çaresizlerin çaresi, umudunu kaybedenlerin umudu olduğunu ifade etti.

Başhekim Prof. Dr. Bülent Aydınlı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülay Özbilim’in de hayırlı, sağlıklı, mutlu yıllar dileklerinde bulundukları kutlama, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü müzisyenlerinin müzik dinletisi eşliğinde keyifli sohbetlerin yaşandığı ve yeni yıla dair güzel dileklerin temenni edildiği bir kutlamaya dönüştü.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al