Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Konyaaltı’da 2017’de 145’i yabancı bin 8 nikah kıyıldı

SİNAN GÜR VE ELENA ARTEMENKO ÇİFTİ 2017 YILINDA SON NİKAH İŞLEMİ YAPILAN ÇİFT OLDU.

Konyaaltı’da 2017’de 145’i yabancı bin 8 nikah kıyıldı
29 Aralık 2017 - 12:32

Konyaaltı Belediyesi 2017 yılında 145’i yabancı bin 8 çiftin nikah akdini gerçekleştirdi. Yılın son nikahı ise yabancı uyruklu bir geline kıyıldı. Sinan Gür ve Elena Artemenko çifti 2017 yılında son nikah işlemi yapılan çift oldu.

2017 yılında Konyaaltı Belediyesi’ne 145’i yabancı bin 8 çift evlenmek için müracaat etti. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bir ömür buyu mutluluk için ‘Evet’ diyen bin 8 çiftin nikah akitlerini gerçekleştirdiklerini, onların mutluluklarına ortak olduklarını söyledi. Her yıl biraz daha büyüyen ve gelişen Konyaaltı’nda nikah için müracaatların da arttığını dile getiren Muhittin Böcek, bu artışın özellikle yabancı uyruklu vatandaşlar yönünde olduğuna dikkat çekti. Bu yıl kendilerine bin 8 vatandaşın evlenmek için müracaatta bulunduğunu belirten Başkan Böcek, bu sayının 145’ini yabancı uyruklu vatandaşların oluşturduğunu bildirdi.

Yoğun programına rağmen nikah törenlerine katılmaya özen gösterdiğini ifade eden Başkan Muhittin Böcek, “2017 yılında bin 8 çiftimizin nikah işlemini gerçekleştirdik. Türk çiftlerimiz kadar bölgemizde ikamet eden yabancı uyruklu birçok vatandaşta evlenmek için Belediyemize müracaat etti. Yeni yılın ülkemize ve dünyaya barış ve huzur getirmesi temennisiyle bütün çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.” dedi.

Binlerce yerli ve yabancının ikamet ettiği Konyaaltı’nda yılın son nikahı ise yabancı uyruklu bir geline kıyıldı. Sinan Gür ve Elena Artemenko çifti 2017 yılında son nikah işlemi yapılan çift oldu. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten aldığı yetki ile evlilik işlemini yapan nikah memuru Mehmet Çelikel, yılın son nikahı münasebetiyle çifte kahve fincanı takımı hediye etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat