Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AÜ İletişim Fakültesi eğitimleri yeni binada

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (AÜ) İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİNE YENİ BİNASINDA BAŞLAYACAK.

AÜ İletişim Fakültesi eğitimleri yeni binada
26 Ocak 2018 - 12:27

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İletişim Fakültesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı bahar dönemine yeni binasında başlayacak.

AÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ayhan, bahar dönemine yeni binada başlayacaklarını söyledi. Ayhan, “Yeni fakülte binamızda 4 stüdyo, 2 sinema salonu, fotoğraf stüdyosu, video-konferans odaları, kütüphane, konferans salonları, bölümler için uygulama birimleri, 3 bilgisayar laboratuvarı ayrıca Enformatik Bölümü için 7 bilgisayar laboratuvarı ve dersliklerle eğitim öğretime devam edeceğiz. Modern ve teknolojik imkanlarla donatılmış fakültemizde öğrencilerimizin sektöre tam donanımlı hazırlanabilmesi ve aldıkları teorik eğitimi uygulama ile pekiştirebilmesi için tüm imkanlar mevcut. Öğrencilerimizin de bu imkanı en güzel şekilde değerlendireceğinden şüphem yok. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da iletişim alanına, iyi eğitim almış genç iletişimciler kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Türkiye’nin en çok tercih edilen iletişim fakültelerinden biri olduklarını dile getiren Ayhan, 2000-2001 eğitim-öğretim yılında eğitime başlayan İletişim Fakültesi’nde bugün itibariyle, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Gazetecilik ile Radyo Televizyon ve Sinema bölümlerinde 261 yüksek lisans ve doktora olmak üzere toplam 2010 öğrencinin öğrenim gördüğünü söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr