Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Böcek, “Güç ve Kadın”ın ödüllerini verdi

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK’İN KATILIMLARIYLA BAŞLAYAN GÜÇ VE KADIN TEMALI RESİM YARIŞMASI, DÜZENLENEN ÖDÜL TÖRENİ VE RESİM SERGİSİ İLE SON BULDU

Başkan Böcek, “Güç ve Kadın”ın ödüllerini verdi
08 Mart 2018 - 16:30
banner

Konyaaltı Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bu yıl 6.sı düzenlenen resim yarışmasının ödülleri verildi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in katılımlarıyla başlayan Güç ve Kadın temalı resim yarışması, düzenlenen ödül töreni ve resim sergisi ile son buldu. Belediye fuaye alanında düzenlenen ödül töreni ve resim sergisi açılışına Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile birlikte Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ömer Zaimoğlu, Konyaaltı Belediyesi meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla düzenlenen yarışmanın bu yıl 6.sını gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Muhittin Böcek, ülkemizde kadına yönelik şiddetin her geçen yıl arttığını bunun önüne geçebilmek için ise bir birimizi sevmeyi yeniden öğrenmemiz gerektiğini söyledi. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Şuna kani olmak lazımdır ki; dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir.” sözünü hatırlatan Böcek, kadının ihmal edildiği bir toplumun varlığını sürdürmesinin mümkün olamayacağını kaydetti.

Başkan Böcek, konuşmasının ardından yarışmanın 1.si Şerife Çakmur’a ve 2.si Abdurrehim Güney’e ödülünü verdi. Yarışmanın 3.sü Alaaddin Hız ödülünü, Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Cansel Tuncer’den aldı. Mansiyon ödül sahipleri Ceyhun Yapıcı, İpek Çerçi Akar ve Ferhat Arat belgelerini Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ömer Zaimoğlu ve Konyaaltı Belediyesi Meclisi AKP Grup Sözcüsü Gaye Doğanoğlu’ndan aldı.

Ödül töreni sonrasında davetlilerle birlikte resim sergisinin açılış kurdelesini kesen Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi’nde görevli kadın personeli de unutmadı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla Belediye çalışanı tüm kadınları tek tek tebrik ederek, küçük birer de hediye verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -