Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Böcek’ten öğrencilere destek

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, “ÇOCUKLAR HAKLARINA YÜRÜYOR” PROJESİNE DESTEK VERDİ.

Başkan Böcek’ten öğrencilere destek
20 Şubat 2018 - 14:54
banner

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Çocuklar Haklarına Yürüyor” projesine destek verdi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Antalya Bölge Koordinatörü Şakir Uluçay, öğretmen ve öğrencileri ağırladı. Ziyarette, Ortaokul öğrencileri Başkan Muhittin Böcek’e “Çocuklar Haklarına Yürüyor” konulu sosyal sorumluluk projelerini tanıttı. Öğrenciler, nisan ayı içerisinde gerçekleştirecekleri yürüyüş etkinliğiyle ‘çocuk haklarına’ dikkat çekmek istediklerini söyledi.

“Çocuklar Haklarına Yürüyor” projesini son derece önemsediğini ifade eden Başkan Muhittin Böcek, ülkemizde çocukların da ‘hak’ için yürümek istemesinin düşündürücü olduğuna dikkat çekti. Başkan Muhittin Böcek, “Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Böyle önemli bir konuya dikkat çekmek istemenizden dolayı sizleri kutluyorum. Bu projede size her türlü katkıyı sunmaya hazırım. Ortak bir çalışmayla projeyi daha da geliştirebiliriz. Son günlerde çocuk istismarı haberleri bizleri derinden üzüyor. Nisan ayında çocuklarımız için Mutlu Çocuk Fuarımızı gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -