Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Böcek’ten öğrencilere destek

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, “ÇOCUKLAR HAKLARINA YÜRÜYOR” PROJESİNE DESTEK VERDİ.

Başkan Böcek’ten öğrencilere destek
20 Şubat 2018 - 14:54

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Çocuklar Haklarına Yürüyor” projesine destek verdi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Antalya Bölge Koordinatörü Şakir Uluçay, öğretmen ve öğrencileri ağırladı. Ziyarette, Ortaokul öğrencileri Başkan Muhittin Böcek’e “Çocuklar Haklarına Yürüyor” konulu sosyal sorumluluk projelerini tanıttı. Öğrenciler, nisan ayı içerisinde gerçekleştirecekleri yürüyüş etkinliğiyle ‘çocuk haklarına’ dikkat çekmek istediklerini söyledi.

“Çocuklar Haklarına Yürüyor” projesini son derece önemsediğini ifade eden Başkan Muhittin Böcek, ülkemizde çocukların da ‘hak’ için yürümek istemesinin düşündürücü olduğuna dikkat çekti. Başkan Muhittin Böcek, “Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Böyle önemli bir konuya dikkat çekmek istemenizden dolayı sizleri kutluyorum. Bu projede size her türlü katkıyı sunmaya hazırım. Ortak bir çalışmayla projeyi daha da geliştirebiliriz. Son günlerde çocuk istismarı haberleri bizleri derinden üzüyor. Nisan ayında çocuklarımız için Mutlu Çocuk Fuarımızı gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat