Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yaralı şahin tedaviye alındı

ANTALYA’DA YARALI HALDE BULUNAN ŞAHİNE HAYVANSEVERLER SAHİP ÇIKTI. YARALI ŞAHİN TEDAVİSİNİN ARDINDAN YENİDEN DOĞAL YAŞAM ALANINA BIRAKILACAK.

Yaralı şahin tedaviye alındı
20 Şubat 2018 - 15:02

Antalya’da yaralı halde bulunan şahine hayvanseverler yardım elini uzattı. Yaralı şahin tedavisinin ardından yeniden doğal yaşam alanına bırakılacak.

Aksu ilçesinde ormanlık alanda yaralı halde vatandaşlar tarafından bulunan şahin Antalya Candost Derneği’ne getirildi. Kanat ve bacağından yaralı olan ve uçamayan şahine, Dernek Başkanı Arife Yanık tarafından enjektörle mama ve su verildi. Yaralı şahin daha sonra tedavisinin yapılması için Antalya Doğal Yaşam Parkı ve Hayvanat Bahçesine götürüldü. Burada yapılan muayenede şahinin herhangi bir ateşli silahla yaralanmadığı, avlanma esnasında ters dalış yapması sonucu ağaca çarparak yaralandığı belirlendi. Yaralı şahinin tedavisinin ardından doğal ortamına bırakılacağı bildirildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -