Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Çalık, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

SERİK BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN ÇALIK, MAHALLE, ESNAF VE HASTA ZİYARETLERİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR.

Başkan Çalık, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor
03 Ekim 2018 - 12:28

Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, mahalle, esnaf ve hasta ziyaretlerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, belediye binası ve dışarıda vatandaşlarla biraraya gelmeye devam ediyor.

2014 Mart ayından itibaren yeni kararnameyle tüm belde belediyelerinin tek bir belediye çatısı altında toplandığı dönemin ilk belediye başkanı olan Çalık, “Vatandaş her türlü sıkıntısını mutlaka başkana iletmenin ve bizzat başkan tarafından çözüm bulmasını ister. Sorunlarını iletmenin ötesinde Başkanı görmek, hasret gidermek, hal hatır sormak ister. Bizlerde bu anlayışla hizmeti vatandaşın ayağına götürüyoruz” dedi.

“İlçemizi birlikte kalkındırmaya devam edeceğiz”

Vatandaş odaklı yöneticilik anlayışı ile işbaşına geldiğini söyleyen Çalık, “Belediye vatandaşın evi gibidir. Bu zaman kadar halkımızla birbirimizi severek, anlayarak ve konuşarak sorunların üstesinden birlikte geldik. İnşallah bundan sonrada gelmeye de devam edeceğiz. Halkımızın görüş ve önerileri ile ilçemizi kalkındırmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar gösterilen ilgi, beni ve tüm çalışma arkadaşlarımı hem memnun ediyor, hem de vatandaşımıza hizmet etme azmimizi daha da arttırıyor.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al