Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tanıştıkları gün ve saatte evlendiler

MURATPAŞA BELEDİYESİ NİKAH SALONUNDA, 2 YIL ÖNCE ARKADAŞLARININ NİKAH ŞAHİTLİĞİNİ YAPARKEN TANIŞAN MİMAR DURMUŞ ALİ ÖTER VE AVUKAT ERDENAY ERDEM TANIŞTIKLARI GÜN VE SAATTE DÜNYA EVİNE GİRDİ. ÇİFTİN NİKAHLARINI MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL KIYDI.

Tanıştıkları gün ve saatte evlendiler
03 Ekim 2018 - 12:22

Muratpaşa Belediyesi nikah salonunda, 2 yıl önce arkadaşlarının nikah şahitliğini yaparken tanışan mimar Durmuş Ali Öter ve avukat Erdenay Erdem tanıştıkları gün ve saatte dünya evine girdi. Çiftin nikahlarını Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı.

Antalya’da yaşayan 29 yaşındaki mimar Durmuş Ali Öter ve 27 yaşındaki avukat Erdenay Erdem, Muratpaşa Belediyesi nikah salonunda arkadaşlarının nikah şahitliğini yaparken tanıştı. İlk kez o gün karşılaşan ve tanışan çiftin arkadaşlıkları zaman içinde aşka dönüştü ve yine bir 29 Eylül günü aynı yerde, Muratpaşa Belediyesi nikah salonunda, aynı saatte, 16.00’da düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi. Çiftin nikahlarını Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı. Çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Uysal, çifte “Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır” diyerek kahve fincanı takımıyla birlikte Nutuk ve Türk bayrağı hediye etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr