Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Genç, İş kadınlarını ağırladı

DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI TURAY GENÇ, ANTALYALI İŞ KADINLARINI AĞIRLADI.

Başkan Genç, İş kadınlarını ağırladı
21 Mart 2018 - 14:12
banner

Döşemealtı Belediye Başkanı Turay Genç, Antalyalı İş kadınlarını ağırladı.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) Başkanı Aynur Doğan ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı. Ziyarette Genç, “Güçlü ve başarılı kadınlar başta yerel yönetimlerde olmak üzere ülke siyasetinde söz sahibi olmalılar. İstedikten sonra kadınların başaramayacağı ve yapamayacağı hiçbir iş kolu yok. Bizde belediye olarak bu minvalde çalışmalar yapıyoruz. Başkan yardımcılarımdan birisi kadın, ayrıca birim müdürlerim ve şeflerim arasında çok sayıda kadın bulunmakta. 1’nci ligde mücadele eden Kadın futbol takımımız var” diye konuştu.

Belediye Başkanı Genç, “En değerli varlıklarımız olan kadınlar bizlerin baş tacı. Sadece evde değil kadınlar hayatın her alanında olmalılar. 3 yıldır sürdürdüğümüz Döşemealtı Gençlik Meclisinde yüzde 50 cinsiyet kotası var. 50 Genç vekilden 25’i kadın olmak zorunda.”

Başkan Genç, tüm ortak projelerde yer almaktan mutluluk duyacağını bildirdi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim