Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Türel: “Gazilerimize şükran borçluyuz”

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI. CUMHURİYET MEYDANI’NDAKİ ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK SUNULAN TÖRENDE GAZİLER GÜNÜ’NÜ KUTLAYAN BAŞKAN TÜREL, CANI VE KANI PAHASINA VATANINA VE BAYRAĞINA SAHİP ÇIKAN GAZİLERE ŞÜKRAN BORÇLU OLDUĞUMUZU SÖYLEDİ.

Başkan Türel: “Gazilerimize şükran borçluyuz”
19 Eylül 2018 - 13:42
banner

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 19 Eylül Gaziler Günü kutlamalarına katıldı. Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunulan törende Gaziler Günü’nü kutlayan Başkan Türel, canı ve kanı pahasına vatanına ve bayrağına sahip çıkan gazilere şükran borçlu olduğumuzu söyledi.

Çelenk sunma töreninin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden törene katılan Gaziler ile tokalaşan Başkan Türel, vatanı için, devleti için, milleti için, bayrağı için kendinden vazgeçen tüm şehit ve gazilere şükran borçlu olduğumuzu söyledi. Türel, “Canı ve kanı pahasına bayrağımızın her daim göklerde dalgalanması için göğsünü siper etmiş ve gazilik mertebesine ulaşarak bu onurlu nişanı gururla taşımaya hak kazanmış gazilerimizin, değerinin anlaşılması ve hak ettikleri şekilde övgü ve minnetle anılması açısından 19 Eylül Gaziler Günü’nün ayrı bir önemi vardır” dedi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi