Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Türel, muhtarları ağırladı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KAPSAMINDA ANTALYA MUHTARLAR DERNEĞİ ÜYELERİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.

Başkan Türel, muhtarları ağırladı
19 Ekim 2018 - 18:10

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Antalya Muhtarlar Derneği üyelerini makamında kabul etti.

Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp ve dernek üyesi muhtarları makamında ağırlayan Başkan Menderes Türel, Muhtarlar Günü’nü kutladı. Muhtarlarla sohbet eden Başkan Türel, Büyükşehir Belediyesi’nin devam eden çalışmalar ile ilgili muhtarlara bilgi verdi.

“Bu güzel hizmetleri birlikte yapıyoruz”

Muhtarlara her zaman “mesai arkadaşlarım” diye seslendiğini hatırlatan Başkan Türel, “Antalya’da yaptığımız tüm çalışmalarda sizlerin de önemli bir payı var. Bizler bu görevleri, bu hizmetleri yapıyor iken muhtarlarımız en büyük destekçimiz. Sizler bizim mahallelerdeki gözümüz, kulağımızsınız. Bu güzel hizmetleri hep birlikte yapıyoruz dedi.

Başkan Alp muhtarlar adına teşekkür etti

Başkan Türel’e bu özel günlerinde kendilerini kabul ettiği için teşekkür eden Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp “Sizin gibi vizyonu geniş bir başkana sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Antalya’mıza kazandırdığınız hizmetler için teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Türel ziyaretin sonunda günün anısına muhtarlara çiçek takdim etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -