Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Bonnyfood Muadili Lezzetli ve Şık Hediyeler

Bonnyfood Muadili Lezzetli ve Şık Hediyeler
15 Eylül 2022 - 17:25

Bonnyfood Muadili Lezzetli ve Şık Hediyeler

Son zamanların en popüler hediye çeşitlerinden biri olan bonnyfood, esasında çikolatalı meyvelerden ve süslü çikolatalardan oluşan lezzet kutularıdır. Sevdiklerimize özel günlerde lezzetli bir armağan vermek istediğimiz zaman bu hediye türüne öncelik veririz.

Ancak piyasada boonyfoodun muadili olabilecek pek çok ürün ve çeşit mevcut. Dolayısıyla daha düşük bir bütçeye sahipseniz kendinizi zorlamamak adına bu hediyelerden yana da seçim yapabilirsiniz.

Muhiku’nun bonnyfood muadili olan lezzetli ve şık meyve sepetleri ise bunlar arasındaki en güzel hediyelerden biri. Çikolatalı meyvelerden ve lezzetli çikolata çeşitlerinden oluşan şık kutular sevdiklerinize özel günlerde tatlı bir sürpriz yapmanıza olanak sağlıyor.

Muhiku’nun meyve sepetlerini diğerlerinden farklı kılan pek çok nokta da var. Örneğin, sevdikleriniz için seçtiğiniz meyve sepetlerini farklı hediyeliklerle de buluşturabiliyorsunuz. Böylece onlara lezzetli hediyelerin yanı sıra kalıcı hatıralar da bırakabiliyorsunuz.

Muhiku’nun bonnyfood muadili meyve sepetleriyle farklı konseptlerde pek çok hediye hazırlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse:

  • Sevdikleriniz için seçtiğiniz doğum günü konseptli hediyelerin yanına lezzetli bir çilek kutusu,
  • Partneriniz için hazırlayacağınız Sevgililer Günü konseptli bir setin yanına truff kutusu,
  • Anneniz için hazırlayacağınız Anneler Günü konseptli hediye setinin yanına kek kutusu,
  • Yeni bir işe başlayan arkadaşınızı tebrik etmek için iş hayatında kullabileceği hediyelerden seçtiğiniz setin yanına ise tüm lezzetlerin bir arada olduğu bir lezzet kutusu ekleyebiliriz.

Bu hediye türlerini özel günlere ve kişilere göre daha da çeşitlendirebilirsiniz. Yani dilediğiniz bir özel gün ve kişi için dilediğiniz konseptte bir hediye seti seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hediye setini ise size verdiğimiz fikirlerden ilham alarak lezzetli meyve sepetleriyle renklendirebilirsiniz.

Böylece sevdiklerinizin hem damağına hem de göz zevkine hitap edecek süprizler hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız bu hediyeler eminiz ki sevdiklerinizin uzun süre hafızasında yer edinecek.

Sevdiklerinize lezzetli hediye kutularıyla farklı konseptlerde hediyeler hazırlamak istiyorsanız Muhiku’nun ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz.

Sevdiklerine Çiçek Hediye Etmek İsteyenler için İpuçları

Özel günlerin vazgeçilmez hediyelerinden biri olan çiçek hangi çağda olursak olalım popülerliğini koruyor. Daha çok kadınlara verilen bir armağan gibi algılansa da bu anlayış günümüzde geçerliliğini yitirmek üzere diyebiliriz. Artık pek çok kişi erkeklere de çiçek armağan edilebileceğini açıkça gösteriyorlar.

Yaşadığımız çağa ayak uyduran ve farklı formlar kazanan hediyelik çiçekler arasında artık gül, papatya gibi bilindik türler dışında farklı çeşitler de yer alıyor. Kasımpatı, okaliptus, ayçiçeği, bonsai, sukulent, antoryum, pachira ve kaktüs gibi farklı türler de hediyeleşme eylemi içerisinde sıklıkla tercih ediliyorlar.

Muhiku’nun hediye çeşitleri arasında da farklı çiçek türleri bulunuyor. Dekoratif çiçeklerden şık aranjmanlara, vazo çiçeklerinden saksı bitkilerine kadar pek çok çeşit, hediye türleri arasında dikkat çekiyor.

Ayrıca belli günlere ve kişilere göre kategorize edilen çiçekler seçim yapmayı da bir hayli kolaylaştırıyor. Peki, tüm bu çeşitler içerisinden sevdiklerimiz için hediyelik çiçek seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

  • Öncelikle çiçeği kim için alacağınız oldukça önemli bir konu. Eşiniz için mi, anneniz için mi, yoksa işe yeni başlayan yakın erkek arkadaşınız için mi? Çünkü çiçeği alacağınız kişiye göre seçeceğiniz çiçekler farklılık göstermektedir. Örneğin; eşiniz için alacaksanız Muhiku’nun çardak gül aranjmanlarından, anneniz için alacaksanız antoryum ya da orkide çeşitlerinden, erkek arkadaşınıza alacaksanız ise yeşil saksı bitkilerinden yana seçim yapmanızı tavsiye ederiz.
  • Dikkat etmeniz gereken ikinci bir nokta ise çiçeği hangi amaçla alacağınız. Yani Sevgililer Günü için mi, Kadınlar Günü için mi yoksa başka bir özel gün için mi alacaksınız? Bu noktada da çiçeğin türünün yanı sıra rengi de bir mesaj veriyor. Örneğin; kırmızı güller aşkın ve Sevgililer Günü’nün simgesiyken, mor çiçekler Kadınlar Günü’nü simgeliyor. Tabii bu çok mühim bir mevzu olmasa da bu doğrultuda yapacağınız seçimler çok daha yerinde ve anlamlı olacaktır.
  • Vereceğimiz diğer bir ipucu ise alacağınız çiçeğin kalitesi. Özellikle online alışveriş yapacaksanız son derece dikkatli olmalısınız. Ancak Muhiku’nun çiçekleri arasından seçim yapacaksanız gönlünüzü ferah tutabilirsiniz. Çünkü Muhiku’nun çiçekleri serada özenle yetiştiriliyor ve büyük bir özenle teslimata hazırlanıyor. Böylece sevdiklerinize armağan ettiğiniz çiçekler tıpkı görselde olduğu kadar renkli ve canlı gönderiliyor.

Özel günlerde sevdiklerinizi çiçeklerin yaydığı pozitif enerjiyle mutlu etmek için ipuçlarımıza dikkat edebilir ve Muhiku’nun rengarenk çiçeklerini inceleyebilirsiniz.

Aradığınız Yüzlerce Hediye Muhiku’da!

Sınırlı hediye çeşitliliği arasında seçim yapmaya çalışmaktan ve aradığınız hediyeleri tek bir yerde bulamamaktan yoruldunuz mu? O halde sizin içinMuhiku ile tanışmanın tam zamanı!

Muhiku 50 farklı kategoriden 2000’in üzerinde hediye çeşitliliğiyle özel günlerde aradığınız tüm hediyelere tek bir adresten ulaşmanıza olanak sağlıyor. Özellikle bu geniş ürün çeşitliliğiyle oluşturduğu setlerle de aradığınız hediyeleri tek bir kutuda sipariş vermenizi mümkün kılıyor. Üstelik bu kutular belli konseptlerle tasarlanıyor.

Muhiku’nun geniş ürün çeşitliliği içerisinde; çiçeklerden çikolatalara, kahvelerden çaylara, kupalardan fincanlara, kitaplardan deneyim kitlerine, aksesuarlardan güzellik ve bakım ürünlerine kadar pek çok ürün yer alıyor. Bu ürünlerle hazırlanan hazır hediye kutularının yanı sıra sizlere seçtiğiniz ürünlerle kendi kutunuzu hazırlama fırsatınız da sunuyor.

Kısacası Muhiku size sınırsız bir hediye deneyimi yaşatıyor. Siz de sevdikleriniz için aradığınız tüm hediyelere tek bir adresten ulaşmak istiyorsanız Muhiku’nun zengin hediye çeşitliliğini inceleyebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat