Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Çocuk Resim Yarışması

MEMORİAL HASTANESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN GELENEKSEL ÇOCUK RESİM YARIŞMASI’NDA DERECEYE GİREN ÇOCUKLARA ÖDÜLLERİ VERİLDİ.

Çocuk Resim Yarışması
24 Mayıs 2018 - 14:02
banner

Memorial Hastanesi tarafından düzenlenen Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nda dereceye giren çocuklara ödülleri verildi.

Memorial Hastanesi tarafından, küçük yaştan itibaren çocuklar üzerinde spor ve sağlıklı yaşam konusunda farkındalık oluşturmak, çocukların resim sanatı aracılığıyla sporun sağlıklı yaşam üzerindeki etkilerini araştırmalarını ve düşünmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen yarışma, hem öğretici hem de eğlendirici oldu. Yarışma sonunda dereceye giren çocuklara Memorial Antalya Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törende, hastane direktörü Op. Dr. Özgün Güngör tarafından ödülleri verildi.

Yarışmaya Antalya’dan katılan Yağmur Ünal okul öncesi kategorisinde dördüncü olarak bisiklet kazandı.

İlköğretim kategorisinde ise ikinci olan Yağmur Çelik, LED TV, üçüncü olan Efsun Ece Karaman tablet ve kulaklık, altıncı olan Su Işık Naz Eravşar da bisiklet kazandı.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim