Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Öğrencilerle keyifli söyleşiler

ANTALYA’NIN KONYAALTI İLÇESİNDE EĞİTİM VEREN ÖZEL BİR OKULDA HAS DİALOG ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

Öğrencilerle keyifli söyleşiler
24 Mayıs 2018 - 14:12
banner

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde eğitim veren özel bir okulda HAS Dialog etkinliği düzenlendi.

Konyaaltı ilçesinde eğitim veren Özel HAS Okulları’nın geleneksel olarak düzenlediği HAS Dialog etkinliği devam ediyor. Tatil.com Akdeniz Bölge Müdürü Emre Önen ve I am Global şirketler topluluğu kurucu ortağı Özel Oytun Türkoğlu, Okulun Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen “Bir Marka Oluşturmak” konulu söyleşiye konuşmacı olarak katıldı. Emre Önen ve Özel Oytun Türkoğlu, kendilerini tanıttıktan sonra mesleki tecrübelerini ve başarı hikayelerini paylaştı. Söyleşi, öğrencilerin de katılımıyla keyifli bir şekilde gerçekleşti.

İstanbul’da doğduğunu ve Antalya’ya nasıl geldiğini anlatan Emre Önen, “Ne istediğini bilen biriydim. Sadece şunu istedim; sıkıcı bir işim olmasın, gezerek işimi yapayım. Akdeniz Üniversitesi’nde turizm okudum. Okulu bitirip en alt kadrolardan iş hayatına başladım. Turizmci oldum, çok mutluyum. Hayallerinizi, hedeflerinizi çok iyi belirleyin” dedi.

Antalyaspor formasıyla söyleşiye katılan Özel Oytun Türkoğlu ise, sahne korkusu olan öğrencileri yanına çağırıp kendilerini rahat bir şekilde anlatmalarını istedi. Öğrencileri “Farklı düşünün, fark oluşturun” diyen Türkoğlu’nun, Atatürk’ün “Hiç şüphesiz ki Antalya dünyanın en güzel yeridir” sözüyle bitirmesi büyük alkış aldı.

Söyleşinin sonunda Antalyaspor’un kurucusu Atilla Vehbi Konuk’un adını bilen bir öğrenciye futbolcuların imzaladığı Antalyaspor forması, diğer öğrencilere ise kitap hediye edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co