Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Daha Dolgun Dudaklar İçin Yöntemler

Daha Dolgun Dudaklar İçin Yöntemler
18 Temmuz 2017 - 6:03

Daha Dolgun Dudaklar İçin Yöntemler

Her kadının hayalidir daha dolgun dudaklara sahip olmak. Güzelliklerine güzellik katacak olan dolgun dudaklar için sizlerle birkaç yöntem paylaşacağım. Nu yöntemlere kimlerin ihtiyacı var: İnce dudaklara sahip olup ta daha dolgun dudak isteyenler.

Genelde bu dolgun dudaklar için İstanbul gibi büyük merkezlerde güzellik salonlarında uygulanan makyaj taktiklerine başvuruluyor. Şimdi bizim verdiğimiz makyaj taktikleri sayesinde sizlerde kendi evlerinizde kendi makyajınızı yaparak daha dolgun görünümlü dudaklara sahip olabilirsiniz.

Lafı fazla uzatmadan ince dudaklara sahip kadınları sevindirecek bu yöntemleri sizlere aktarmak istiyorum. Bu yöntemler sayesinde herkes dolgun dudaklı olabilecek.

Ruj Rengi Ve Önemi

Dudaklarınızı kalınlaştırmak dolgun görünüme sahip olmasını istiyorsanız makyaj esnasında seçeceğiniz rujun rengi oldukça önemlidir. Her zaman olduğu gibi açık renkli ruj tercihiniz sayesinde açık renkli rujun uygulanması dudakların daha dolgun görünüme sahip olmasını sağlar. Koyu renkli rujlar dudakların daha da ince görünmesine neden olur. Ruju dudaklarınıza sürdükten sonra pudra yardımı ile daha dolgun bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Dudak Kalemi Seçimi

Ruju seçimimizi tamamlayıp dudağımıza sürdük ve pudra ile destek verdiysek şimdi sıra doğru dudak kalemi seçiminde demektir. Kullandığımız rujun tonunda seçilen dudak kalemi sayesinde dudaklar daha da belirgin bir hale getirilebilir. Bu teknik sayesinde üst dudaklara daha kalın bir görüntü katabiliriz. Dudakların dolgun görünmesine katkı yapan bir başka makyaj tekniği ise ruj olmadan sadece dudak kalemi ile daha dolgun daha mat bir dudak elde edebilirsiniz.

Dudak Parlatıcısı

Daha dolgun dudaklar için ruj rengi seçtiysek ve dudak kalemi seçimini tamamladıysak bir başka yöntem ise dudak parlatıcısı sürmektir. Dudak parlatıcısı sayesinde dolgun bir görünüme sahip olan dudaklara pratik bir yolla ulaşabilirsiniz.

Aydınlatıcı Kontor İle Dudakların Dolgunluğu

Ruj dudağa sürüldü ve kalemle belirgin hale getirilip parlatıldıysa sırada dudağın üstündeki minik çukur var. Genelde burası makyaj esnasında önemsenmeyen bir bölgedir fakat daha dolgun dudaklar için makyaj yapılması ve önem verilmesi gereken bir bölgedir. Bu çukur bölgeye de parlatıcı sürerek dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Bu çukur bölgenin açık olması dolgun dudaklar için oldukça mühimdir. Dudak bölgesi makyajında en önemli hususlardan biri dudak harici çevre bölgenin rujdan biraz daha açık tonda olmasıdır.

Diş Fırçası Sayesinde Dolgun Dudak

Biraz garip gelebilir ama dudakların dolgun görünümü için gerekli olan bir işlemdir. Bu işlemde bize bir adet diş fırçası gereklidir. Gayet pratik bir teknik olmasına rağmen bayağıda etkilidir. Diş fırçası ile dudaklar fırçalanarak kalın dudaklara sahip olabilirsiniz. Fakat bastırmadan yapınınız.

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat