Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Demirtaş Düğün Salonu ve Kültür Merkezi inşaatı tamamlandı

ALANYA BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPIMINA BAŞLANAN DEMİRTAŞ DÜĞÜN SALONU VE KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATINDA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI.

Demirtaş Düğün Salonu ve Kültür Merkezi inşaatı tamamlandı
04 Şubat 2018 - 15:29

Alanya Belediyesi tarafından yapımına başlanan Demirtaş Düğün Salonu ve Kültür Merkezi inşaatında çalışmalar tamamlandı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatıyla Demirtaş Mahallesi için hazırlanan Düğün Salonu ve Kültür Merkezi projesinde sona gelindi. İnşaatı tamamlanan düğün salonunun önümüzdeki günlerde açılması bekleniyor. Demirtaş Mahallesi’nde 4 milyon 32 bin TL + KDV bedeli ile ihale edilen salonun, otoparkı ile çevre düzenlemesinin tamamlandığı mobilya ve sandalyelerinin de Şubat ayı içerisinde temin edileceği belirtildi. 1000 kişilik olan salon engelli kullanımına uygun olarak tasarlandı. Demirtaş ve 23 mahalleye hizmet verecek olan düğün salonunun içinde nikah salonu ve kütüphanede mevcut.

Salonda toplantı, kongre ve seminerde yapılabilecek

Kapalı otoparkı da bulunan Demirtaş Kültür Merkezi ve Düğün Salonu içinde düğün salonu, nikâh salonu, gelin damat odası, mutfak ve tuvaletler yer alıyor. Ayrıca kültür merkezi olarak da kullanılacak olan binada toplantı, kongre, seminer salonlarında çeşitli sosyal aktiviteler de yapılabilecek.

Başkan Yücel: “23 mahalleye hizmet edecek”

Demirtaş Düğün Salonu projesinde çalışmaların tamamlandığını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, salonun çok amaçlı olarak kullanılabileceğini söyledi. Başkan Yücel, “Demirtaş ile birlikte 23 mahallenin yararlanabileceği bu düğün salonunda ayrıca toplantı salonu ve kültürel alanlarda bulunuyor. Halkımıza hizmetin en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Bu bölgenin en çok ihtiyaçları arasında yer alan düğün salonunu tamamlamanın huzuru içindeyiz. 23 mahalleye hizmet verecek olan salonumuzu önümüzdeki günlere vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. 4 milyon 321 Bin TL’ye ihale ettiğimiz Demirtaş Kültür Merkezi ve Düğün Salonumuz çevre düzenlemesi ve sosyal donatı alanlarıyla birlikte 7 milyon TL’ye mal oldu. Halkımıza hayırlı olsun’’ dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat