Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

‘Düğün Evi Oyun Evi’ tiyatro severleri buluşturdu

KEPEZ BELEDİYE TİYATROSU’NUN (KBT) YENİ SEZON OYUNLARINDAN ‘DÜĞÜN EVİ OYUN EVİ’ TİYATRO SEVERLERLE MART AYINDA DA BULUŞUYOR.

‘Düğün Evi Oyun Evi’ tiyatro severleri buluşturdu
07 Mart 2018 - 10:54
banner

Kepez Belediye Tiyatrosu’nun (KBT) yeni sezon oyunlarından ‘Düğün Evi Oyun Evi’ tiyatro severlerle Mart ayında da buluşuyor.

Sahneye konduğu ilk günden itibaren rekor izleyiciye ulaşan ‘Düğün Evi Oyun Evi’ tiyatro severler için perdelerini bir kez daha araladı. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde sahneye konan ‘Düğün Evi Oyun Evi’ni çok sayıda tiyatro sever izledi. Çocuk ve yetişkinlere yönelik birbirinden güzel oyunları seyirci ile buluşturan KBT, yeni sezon oyunlarından ‘Düğün Evi Oyun Evi’ adlı tiyatro oyunu ile seyircilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Perdelerini araladığı ilk günden itibaren, beklenenin üzerinde seyirci kitlesine ulaşan ‘Düğün Evi Oyun Evi’ hafta sonu yine çok sayıda tiyatro severe perdelerini araladı. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyun, seyirciyi bir kez daha Anadolu’nun kucağına götürdü.

Tiyatro ile keyifli dakikalar

Kepez Belediye Tiyatrosu’nun sahnelediği ‘Düğün Evi Oyun Evi’ adlı oyun Anadolu’nun köylerinde eğlenme amacı taşıyan ve aynı zamanda hiciv dolu köy seyirlik oyunlarının derlenmesi sonucu sahneye kondu. Bu tiyatro oyunu günümüzde unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi de yeniden bizlere hatırlatıyor. KBT tarafından ücretsiz sahnelenen oyun, köy seyirlik oyunlarından derlenen anlatımları ile tiyatro severlere keyifli dakikalar sunuyor. Düğün Evi Oyun Evi; 9-10-16-17-23-24-27-30-31 Mart tarihleri arasında Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerle tekrar buluşacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -