Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Emirdağlı, 7’inci kez başkanlığa seçildi

S.S. KORKUTELİ ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİNDE 52’İNCİ GENEL KURULUNDA MEVCUT BAŞKAN HALİL EMİRDAĞLI, 7’İNCİ KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ.

Emirdağlı, 7’inci kez başkanlığa seçildi
11 Şubat 2018 - 10:24
banner

S.S. Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde 52’inci Genel Kurulunda Mevcut Başkan Halil Emirdağlı, 7’inci kez başkan seçildi.

S.S. Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 52’inci Genel Kurulu Korkuteli Belediyesi Düğün salonunda gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Göller Bölgesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı Ahmet Tural, yaparken, Turgut Bucak, Hakkı Salur, Metin Sipahi, İbrahim Taşan, Erhan Sözmez de katip üyeliğini gerçekleştirdi.

Yönetim ve Denetim Kurullarının ayrı ayrı ibra edildi

Genel Kurulda konuşan S.S. Korkuteli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Emirdağlı, “Bu yıl kooperatifimizin 52’inci genel kurulu. 3 aday beraber yarıştık. Aday arkadaşlarımız sandık istedi ve tüm üyelerimiz oy çokluğu ile sandığa gittik. Kuruluşunda ve bu günlere gelmesinde emeği geçenleri minnet ve şükranla anıyoruz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmalarda zorlukla karşılaşmadık. Bunun sebebi üyelerin duyarlılığı sayesinde olmuştur. Genel olarak 2017 yılı kooperatifimiz açısından çok verimli geçmiştir. Kuruluşunda ve bu günlere gelmesinde emeği geçenleri minnet ve şükranla anıyoruz. Bizleri kırmayarak uzaktan, yakından davetimize iştirak eden bütün dostlarımıza teşekkürlerimi sunarım. Genel kurulumuz bölgemize ve esnafımıza hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. 3 adayın yarıştığı seçimde 676 oy kullanıldı. Mevcut başkan Halil Emirdağlı 286, Cafer Genç 270, Ercan Köroğlu 111 oy aldı. 9 oy geçersiz sayıldı. 286 oy alan Halil Emirdağlı, 7. kez başkanlığa seçildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -