Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de NarkoRehber Semineri

KEPEZ BELEDİYESİ, PERSONELİNE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE EYLEM POLİTİKASI KAPSAMINDA ‘NARKOREHBER EĞİTİM MODÜLÜ’ SEMİNERİ VERİLDİ.

Kepez’de NarkoRehber Semineri
11 Şubat 2018 - 10:30
banner

Kepez Belediyesi, personeline İçişleri Bakanlığı Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Politikası kapsamında ‘NarkoRehber Eğitim Modülü’ semineri verildi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce, Kepez Belediyesi’nin sahada çalışan personeline ‘NarkoRehber Eğitim Modülü’ anlatıldı. Kepez Belediyesi Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen seminere Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli katıldı.

Narkorehber Eğitim Modülü anlatıldı

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli Coşkun Taşkoparan, Kepez Belediyesi personeline İçişleri Bakanlığı Uyuşturucuyla Mücadele Eylem Politikası kapsamında ‘NarkoRehber Eğitim Modülü’nü anlattı. Özellikle sahada çalışan ve uyuşturucu tuzaklarını kolayca fark ederek kötü niyetli kişileri yakalama konusunda polise destek vermeleri istendi. Bağımlılık, uyuşturucu madde ve bu maddelerin zararları ve mücadele konularının ele alındığı seminerde Taşkoparan, bu çetelerin daha kolay yakalanabilmesi için neler yapılması gerektiğini örneklerle anlattı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -