Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Enes Batur Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli? Ailesi Kimdir? Toygu Berat Sungurtekin Kimdir?

Enes Batur Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli? Ailesi Kimdir? Toygu Berat Sungurtekin Kimdir?
22 Eylül 2019 - 18:57

Enes Batur Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli? Ailesi Kimdir?

Enes Batur ünlü bir Türk Youtuberdır. Türkiye’de en fazla aboneye sahip ve ilk defa 10 milyona ulaşan kişisel kanal sahibidir. Genellikle 13-18 yaş arası bir çocuk kitleye sahip olan Enes Batur son zamanlarda çıkardığı filimlerle ve shte evliliği ile gündem olmuştur. Youtube haber sitesinden aldığımız bilgilere göre Enes Batur Kimdir – Yaşı Kaç – Ailesi nereli ve kimdir sorularının cevabını vereceğiz.

Enes Batur Ailesi ve Toygu Berat Sungurtekin Kimdir?

Enes Batur’un babası Fatih Sungurtekin’dir ve emekli bir polis memurudur. Annesi Arzu Sungurtekin ise ona en çok destek olan annesidir. Ve başlıkta da yer alan Toygu Berat Sungurtekin ise erkek kardeşidir ve hakkında en çok haber yapılan kişidir. Toygu Berat Sungurtekin hakkında daha fazla bilgi almak için isminin üzerine tıklayabilirsiniz. Kız kardeşi ise Elis Bera Sungurtekin’dir. Amcası ise kanalda sıkça beraber video çektiği Murat Sungurtekin’dir.

Enes Batur Kaç Yaşında ve Nerelidir?

9 Nisan 1998 doğumlu olan Enes Batur Antalya’da yaşamını sürdürmektedir. Soyadı pek kullanılmasa da Sungurtekin’dir. Çektiği eğlenceli ve oyun videoları ile bir üne kavuşmuştur.

EnBa Nedir?

Enes Batur hayranları tarafından kurulmuş olan ve de onu destekleyen kişilerin ona verdiği isimdir. Çünkü Enes Batur kendi takipçilerine kardeşlerim olarak hitap etmektedir?
Enes Batur Ailesi ve Toygu Berat Sungurtekin hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız:

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al