Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Enes Batur Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli? Ailesi Kimdir?

Enes Batur Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli? Ailesi Kimdir?
22 Eylül 2019 - 18:57
banner

Enes Batur Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli? Ailesi Kimdir?

Enes Batur ünlü bir Türk Youtuberdır. Türkiye’de en fazla aboneye sahip ve ilk defa 10 milyona ulaşan kişisel kanal sahibidir. Genellikle 13-18 yaş arası bir çocuk kitleye sahip olan Enes Batur son zamanlarda çıkardığı filimlerle ve shte evliliği ile gündem olmuştur. İnsandedikleri Youtube haber sitesinden aldığımız bilgilere göre Enes Batur Kimdir – Yaşı Kaç – Ailesi nereli ve kimdir sorularının cevabını vereceğiz.

Enes Batur Ailesi ve Toygu Berat Sungurtekin Kimdir?

Enes Batur’un babası Fatih Sungurtekin’dir ve emekli bir polis memurudur. Annesi Arzu Sungurtekin ise ona en çok destek olan annesidir. Ve başlıkta da yer alan Toygu Berat Sungurtekin ise erkek kardeşidir ve hakkında en çok haber yapılan kişidir. Toygu Berat Sungurtekin hakkında daha fazla bilgi almak için isminin üzerine tıklayabilirsiniz. Kız kardeşi ise Elis Bera Sungurtekin’dir. Amcası ise kanalda sıkça beraber video çektiği Murat Sungurtekin’dir.

Enes Batur Kaç Yaşında ve Nerelidir?

9 Nisan 1998 doğumlu olan Enes Batur Antalya’da yaşamını sürdürmektedir. Soyadı pek kullanılmasa da Sungurtekin’dir. Çektiği eğlenceli ve oyun videoları ile bir üne kavuşmuştur.

EnBa Nedir?

Enes Batur hayranları tarafından kurulmuş olan ve de onu destekleyen kişilerin ona verdiği isimdir. Çünkü Enes Batur kendi takipçilerine kardeşlerim olarak hitap etmektedir?
Enes Batur Ailesi ve Toygu Berat Sungurtekin hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız: https://insandedikleri.com/enes-baturun-ailesi/

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co