Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Engelsiz Kafe’de Öğretmenler günün kutlaması

MURATPAŞA BELEDİYESİ ADALYA VAKFI ENGELSİZ KAFE, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISIYLA HEM KENDİ EĞİTMENLERİNİN GÜNÜNÜ KUTLADI HEM DE CUMHURİYET KADINLARI DERNEĞİ MURATPAŞA ŞUBESİ’NİN KUTLAMALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI.

Engelsiz Kafe’de Öğretmenler günün kutlaması
27 Kasım 2018 - 10:36
banner

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hem kendi eğitmenlerinin gününü kutladı hem de Cumhuriyet Kadınları Derneği Muratpaşa Şubesi’nin kutlamalarına ev sahipliği yaptı.

Muratpaşa Belediyesi’nin Adalya Vakfı’yla birlikte Şirinyalı Mahallesi’nde bulunan Engelsiz Kafe, 24 Öğretmenler Günü dolayısıyla çeşitli kutlamalara ev sahipliği yaptı. Engelsiz Kafe ilk olarak kendi eğitmenlerinin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Belediye Başkanı Ümit Uysal adına Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci ve Adalya Vakfı Müdürü Cem Kotan, Engelsiz Kafe eğitmenler Özlem Öztür, Özlem Yamak ve Özcan Demir’e teşekkür plaketi takdim etti. Başkan Yardımcısı Cephaneci, Engelsiz Kafe’de özel çocuklar için çalışan eğitmenlerin de çok özel olduğunu belirterek tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Cumhuriyet Kadınları Derneği Muratpaşa Şubesi de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de kutladı. Yoğun bir katılımını olduğu kutlamalarda Engelsiz Kafe’nin özel çocuklarından oluşan ritm grubu da küçük bir konser verdi. Adalya Vakfı Müdürü Cem Kotan’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verilen etkinlikte konuşan Kotan, “Bu anlamlı günde öncelikle bu imkanları sağlayan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür ediyorum. Başkanımız Sayın Uysal’ın ve onun önderliğinde bizlerin yine aynı heyecan ve aynı özveriyle çalışmalarımıza devam edeceğimizi belirterek eğitmenlerimiz, özel çocuklarımız ve ailelerimiz adına şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -