Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Fresh Scarfs’ta Birçok Çeşit Şallar

Fresh Scarfs’ta Birçok Çeşit Şallar
22 Haziran 2021 - 22:10

Fresh Scarfs’ta Birçok Çeşit Şallar

Minimal dokunuşlar ,etnik desenler , naturel tonlar neyden mi bahsediyoruz ? Tabiki vazgeçilmez aksesuarlarımız şallardan!

Geçmişten Bugüne Şal

Eskiden eşarba alternatif bir ürün olarak bilinen şallar günümüzde eşarbın tahtını elinden alarak çok daha fazla tercih edilen ürün haline geldi. Çıkış noktası olan Hindistan’da dokunan ve üzerinde özel anlamlı motifler bulunduran ve de atkı, hırka, örtü işlevleri olan bir parça olarak bilinmekteydi. İlerleyen yıllarda ise bu işlevlerine tesettür giyim parçası oluşu eklendi. Son yıllarda birçok renk ve desende, farklı kumaş türlerindeki şallar hem spor bir şıklık katıyor hem de konfor sunuyor. Özellikle genç kadınların ağırlıklı tercihi olan şallar 7’den 70’e her kadının en şık aksesuarı olmaya aday.

Şal Seçiminde Cilt Rengi

Kıyafet ve aksesuar birlikteliğinin uyumu yanında şal seçimi konusunda cilt rengi gibi ince detaylar da göz önüne alınarak şal seçimi yapılmalıdır. Esmer ten rengindeki kadınlara şal seçerken açık renk tercih etmeleri önerilir. Sarışın veya kumral kadınların ise ten renklerine yakın tonları tercih etmeleri durumunda silik bir görüntüye sahip olurlar.Bu nedenle farklı tercihler daha iyi olacaktır.Sonuçta şal rengi seçiminde cilt rengini de önemli bir etkendir.

Şal Bağlama

Tarzınızı ayrı bir noktaya taşıyacak şallar sadece tesettür giyimine değil her yaşa her tarza uygun modelleri bünyesinde bulunduruyor. Diğer tesettür ürünlerine kıyasla şal bağlamak oldukça kolay. Tek bir çeşit şalı değişik şekillerde bağlayarak farklı görünümler elde edilebilmektedir. Farklı bir bağlama stiliyle şallarınızı kombinlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Basit bir şal bile yapacağınızı bağlama stili sayesinde yeni bir şal modeline dönüşür. Her kadın kendine yakışanı yine en iyi kendisi bilir. İster dolayarak ister klasik bir biçimde bağlayarak kendinize en çok yakışan tarzı elde etmeniz Fresh Scarfs ile artık zor değil!

Tesettür giyiminde en istenmeyen durumlardan biri şalınızın başınızdan kayıyor olmasıdır. Doğru tercih edilmeyen şallar nedeniyle tüm gün aklınız şalınızda kalır. Düzgün duruyor mu düşüncesiyle anın keyfini çıkarmak yerine şalınızı düzeltmekle uğraşabilirsiniz. Bu durumun önüne geçebilmek için kaymaz kumaşlar öncelikli tercihler arasındadır. Ayrıca, sıklıkla tercih edilen boneler de yardımımıza koşarlar. Freshscarfs.com üzerinden ipek, pamuk veya penye şalları sayesinde siz de bu dertten kurtulabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al