Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

’Görevimiz Tatil’ filminin galası Antalya’da yapıldı

GÖREVİMİZ TATİL” FİLMİNİN GALASI DEMET AKBAĞ, MURAT ŞEKER VE ALİ TANRIVERDİ’NİN KATILIMI İLE ANTALYA’DA BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİ.

’Görevimiz Tatil’ filminin galası Antalya’da yapıldı
03 Mart 2018 - 14:56

’Görevimiz Tatil’ filminin galası Demet Akbağ, Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin katılımı ile Antalya’da bir alışveriş merkezinde gerçekleşti.

Özel gösterim öncesinde yapılan söyleşide sinemaseverler film oyuncuları ile sohbet etme ve fotoğraf çektirme imkanı buldular. Yapılan söyleşiden sonra hep beraber filmi izlemek için salonlara geçildi ve sohbet salonlarda da devam etti. Sinemaseverler galaya büyük ilgi gösterdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al