Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hastane ve AVM’lerin mescit hırsızı yakalandı

ANTALYA’DA HASTANE VE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNİN MESCİTLERİNDE YAŞANAN HIRSIZLIK OLAYI GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI.

Hastane ve AVM’lerin mescit hırsızı yakalandı
21 Şubat 2018 - 14:22

Antalya’da hastane ve alışveriş merkezlerinin mescitlerinde yaşanan hırsızlık olayı güvenlik kameralarına yansıdı. Hırsızın askıdaki ceketleri kendi ceketleri gibi sürekli giyip çıkarıp değiştirmesi kameralara yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, son 1 ay içinde kent merkezindeki Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Atatürk Devlet Hastanesi, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ve bir alışveriş merkezindeki mescitlerinden hırsızlık olaylarının gerçekleşmesi üzerine geniş çaplı inceleme başlattı. Mescitlerdeki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, hırsızın cemaat gibi mescide girip, askıda olan ceketlerin ya ceplerinden bir şeyler aldığını ya da üzerindeki ceketle, asılı ceketi değiştirdiğini belirledi.

Belirlenen eşkal üzerinden çalışmalarını sürdüren ekipler, şüpheli B.R.İ’yi bir işyerinden çaldığı 15 kilogram tütün ve tartı aletiyle Yeşildere Mahallesi’nde yakaladı. 1 ay içinde 14’ü mescit diğerleri işyerleri olmak üzere 21 yerden hırsızlık yaptığı belirlenen 38 yaşındaki B.R.İ.’nin AÜ Hastanesinde mescitteki bir ceketin cebinde bulduğu kontak anahtarıyla çaldığı otomobille Yeşildere Mahallesi’ne kadar gittiği tespit edildi.

7 suçtan kaydı bulunan B.R.i’nin kalacak yeri olmadığı ve Zeytinköy bölgesinde harabe evlerde yaşadığı öğrenildi. Şahsın kaldığı yerde yapılan aramada, çok sayıda çanta, kimlik ve cüzdan bulundu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -