Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Miniklerin mobilyaları Fen İşleri’nden

MURATPAŞA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ AHŞAP ATÖLYESİ, MÜNİR ÖZKUL KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NİN TÜM MOBİLYALARINI YAPTI.

Miniklerin mobilyaları Fen İşleri’nden
21 Şubat 2018 - 12:56
banner

Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ahşap atölyesi, Münir Özkul Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin tüm mobilyalarını yaptı.

Muratpaşa’da ikamet eden, tek ebeveynli ailelerin çocukları ile şehit ve gazi çocuklarının öncelikli olduğu Muratpaşa Belediyesi sosyal kreşlerinin mobilyaları da belediye tarafından üretiliyor.

Münir Özkul sosyal kreşi

Muratpaşa Belediyesi, Dutlubahçe, Ermenek ve Konuksever’in ardından dördüncü sosyal kreşini Bayındır Mahallesi’nde açmaya hazırlanıyor. Bayındır Mahallesi’nde Hababam Sınıfı’nın ‘Mahmut Hoca’sı Münir Özkul’un adının verildiği ve kayıtların devam ettiği kreş ve gündüz bakımevinin mobilyaları da Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ahşap Atölyesi’nde yapıldı.

123 parça mobilya

Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Münir Özkul Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde kullanılacak toplam 123 parça mobilyanın üretimini tamamladı. Yapılan mobilyalar arasında; çalışma masaları, yatak, dolap askılık-çantalık, dolap ve kitaplıklar bulunuyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co