Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Hastanede Engelliler günü etkinliği

ANTALYA’NIN KUMLUCA DEVLET HASTANESİ TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİ’NDE (TRSM) KAYITLI 122 ÜYE İÇİN ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

Hastanede Engelliler günü etkinliği
05 Aralık 2018 - 12:08
banner

Antalya’nın Kumluca Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde (TRSM) kayıtlı 122 üye için engelliler günü etkinliği düzenledi.

Kumluca Devlet Hastanesi bünyesinde 2 yıl önce hizmet vermeye başlayan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde engelliler günü etkinliği düzenledi. Kumluca Devlet Hastanesi Toplantı Salonunda gerçekleşen etkinlik Hastane Başhekimi Uzman Dr. Ayşegül Alkan’ın açılış konuşması ile başladı. Alkan, “Bilindiği gibi 3 Aralık Dünya Engelliler günü olarak kabul edilmektedir. Engellilik, dünyamızın genel bir sorunu olduğu için, Engelliler Günü sadece ülkemizde değil, Birleşmiş Milletlere bağlı 150 den fazla ülkede çeşitli etkinliklerle değerlendirilmektedir. Hastanemizde engelli vatandaşlarımıza yönelik bir hizmet söz konusu olduğunda, hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan onlara en iyi ve en hızlı hizmeti sağlamak için tüm düzenlemeleri yapıyoruz. Engellilere hizmet etmek bir gönül işidir bizde bu düşünce içinde hastanemizde tüm engelleri kaldırarak onların hayatını engelsiz hale getirme çabamız bu ailelerimizi daha iyi anlamak için, birazcık empati yapmamız yeterli olacaktır. Hastane yönetimi olarak TRSM biriminin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bu güzel günde de onların gözlerindeki ışıltıyı, yüzlerindeki mutluluğu görmek bizim için en büyük ödüldür” dedi.

Etkinlik Psikiyatri Uzmanı Dr. Ulaş Yılmaz’ın konuşmasının ardından, TRSM üyelerinin hazırladığı keman ve şiir dinletisi ile devam etti. Ardından amatör sanatçılarının Türk Halk Müziği konseri ile tamamlandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co