Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hırsızın böğürtlenli ve bademli dondurma aşkı, market sahibini çilden çıkardı

ANTALYA’DAKİ BİR MARKETTEN SON BİR AYDA 4 KEZ DONDURMA ÇALAN HIRSIZ, MARKET SAHİBİNİ ÇİLEDEN ÇIKARDI. DONDURMALARIN EN PAHALISININ ÇALINDIĞINI BELİRTEN MARKET SAHİBİ, “SÜREKLİ EN PAHALI DONDURMAYI ÇALIYOR. HEP AYNI MARKANIN BÖĞÜRTLENLİ VE BADEMLİ OLANINI ALIYOR. ARTIK DUR DİYORUZ” DİYEREK SİTEM ETTİ.

Hırsızın böğürtlenli ve bademli dondurma aşkı, market sahibini çilden çıkardı
15 Mart 2018 - 15:26

Antalya’daki bir marketten son bir ayda 4 kez dondurma çalan hırsız, market sahibini çileden çıkardı. Dondurmaların en pahalısının çalındığını belirten market sahibi, “Sürekli en pahalı dondurmayı çalıyor. Hep aynı markanın böğürtlenli ve bademli olanını alıyor. Artık dur diyoruz” diyerek sitem etti.

Olay 13 Mart akşamı saat 23.00 sıralarında Şirinyalı Mahallesi 1491 Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, eşi Gonca Çekici ile birlikte 5 yıldır market işleten Haydar Çekici, son bir ayda kilitlemediği dondurma dolabından aralıklarla en pahalı olan çeşitlerin eksildiğini fark etti. Bunun üzerine marketinin güvenlik kameralarını inceleyen Çekici, bir şahsın marketin kepenginin arasından elini uzatıp dondurmaları çaldığını gördü. Dondurmaları tekrar inceleyen Çekici, dolapta birçok çeşidin yer almasına rağmen hırsızın sadece en pahalısını çaldığını belirledi.

“Hep böğürtlenli ve bademli olanları alıyor”

Hırsıza sistem eden market sahibi Çekici, “Kış sezonu olduğu için genelde satılan bir ürün değil fakat baktık dondurmalardan en pahalı olanları eksilmeye başlıyor, kamerayla izlemeye karar verdik. İzlediğimizde gördük. Günlük 2, 3, 5 tane aynı şahıs gelip kepengin arkasından dondurmamızı alıyor. Hep aynı markanın böğürtlenli ve bademli olanı alıyor. Dur diyoruz artık bu olaya. Hep zarar ediyoruz, sürekli dondurmamız çalınıyor. Artık dolabımı kilitliyorum ama yine yokluyor ara sıra” dedi.

Çekici, polise suç duyurusunda bulunacağını da sözlerine ekledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat