Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Isparta’da bin 146 aile Gıda ve Giyim Bank’tan yararlanıyor

ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ZİYA GÜNAYDIN, BELEDİYENİN KURDUĞU VE ŞEHİRDE MADDİ İMKANI OLMAYAN AİLELERE HER AY DÜZENLİ OLARAK 150 LİRALIK ALIŞVERİŞ İMKÂNININ SUNULDUĞU GIDA VE GİYİM BANK’TA İNCELEMELERDE BULUNDU.

Isparta’da bin 146 aile Gıda ve Giyim Bank’tan yararlanıyor
29 Aralık 2017 - 13:06
banner

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, belediyenin kurduğu ve şehirde maddi imkanı olmayan bin 146 aileye her ay düzenli olarak 150 liralık alışveriş imkânının sunulduğu Gıda ve Giyim Bank’ta incelemelerde bulundu.

Gıda ve Giyim Bank’tan alışveriş yapan vatandaşlarla da konuşup taleplerini alan Başkan Günaydın , merkezin mevzuata uygun olarak gerçek ihtiyaç sahiplerimizin gelerek alışveriş yapabildiği bir yer olduğunu söyledi. Uzun yıllardır hayal ettiği bir konu olan Gıda ve Giyim Bank’ın iki senedir hizmet verdiğini hatırlatan Günaydın ” Bu hayal de gerçekleşti. Vatandaşlarımızın rencide olmaması, sevinerek gitmesini amaçlıyoruz. Vatandaşlarımızın sadece buradan alışveriş yapabilmesi için ihtiyaç sahibi olup olmadığına bakıyoruz. Kimsin, nesin, hangi partidensin, Müslüman mısın, değil misin şeklinde bir soru şeklimiz burada yok. Isparta’da yaşıyorsa, başka dinden vatandaş bile şatları uyuyorsa buradan göğsünü gere gere verdiğimiz kart ile alışverişini kendi seçerek yapabiliyor. Biz vermiyoruz, kendisi alacağını seçiyor. Gıda Bank konusunda hassasız. Burayı kurmakla kalmıyoruz ve her zaman denetliyoruz. Kıyafetleri de en iyi şekilde seçmeye çalışıyoruz. Kıyafeti de vatandaşımız beğenerek, deneyerek alacak. Çalışmalarımızı her geçen gün geliştiriyoruz, iç kıyafeti dahil tüm kıyafetlerini de buradan karşılayabilecek. İnşallah Isparta’mıza bu güzel olay hayır, uğur bereket getirsin, insanlarımız rahat yaşasın istiyoruz” ” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co