Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’e ‘Kadın Koordinasyon Merkezi’ kuruluyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyesinin gelenekselleştirdiği ve bu sezon ilki Antalya Şoförler Odası Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen kadınlar buluşmasına katıldı

Kepez’e ‘Kadın Koordinasyon Merkezi’ kuruluyor
29 Aralık 2017 - 12:46
banner

Kepez Belediyesi, kadına yönelik hizmetleri tek çatı altında toplayan ‘Kadın Koordinasyon Merkezi’ kuruyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyesinin gelenekselleştirdiği ve bu sezon ilki Antalya Şoförler Odası Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen kadınlar buluşmasına katıldı. Kepezli kadınların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Tütüncü, burada yaptığı konuşmada kadınlara yönelik birçok hizmetleri olduğunu hatırlattı. Başkan Tütüncü, 2018 yılında Kepez Belediyesi Kadın Meclisi’ni güçlendirerek daha aktif hale getireceklerini ve ‘Kadın Koordinasyon Merkezi’ kuracaklarını müjdeledi.

‘Mutlu kadın, mutlu toplum’

Antalya’nın ilk kadın meclisini kurduklarını hatırlatan Başkan Tütüncü, şehrin yönetiminde kadınların fikirlerinden yola çıkacaklarını söyledi. ‘Mutlu kadın, mutlu toplum’ prensibine göre hareket ettiklerini ve bütün kadınların kendileri için çok kıymetli olduğuna vurgu yapan Başkan Tütüncü, “Allah’ın bizlere emaneti olan kadınlar, anne olmalarıyla da yeryüzünün en kutsal değerli varlıklarıdır. Sizleri çok seviyoruz” dedi.

Kadınların fikirleri önemli

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kadınların bulunduğu her sosyal ortamı da zenginleştirdiğine işaret etti. Her şeyden önce annelik özelliği taşıyan kadınlardan öğrenecek çok şeyleri olduğunu belirten Tütüncü, “Yönetimim olarak onların fikirleriyle beslenip şehri şekillendirmek çok önemli. Her başarılı yönetim kademesinde güçlü bir kadın desteği vardır. Bu yüzden kadın meclisimizin daha aktif olması için çalışacağız” diye konuştu.

Hizmetler tek çatı altında

Kadınların belediye idarelerini desteklemelerini çok önemsediklerini belirten Tütüncü, onların fikirleriyle bir yol haritası oluşturduklarını söyledi. Kadın meclisini kurmalarının yanında kadınlara yönelik sağlık, eğitim, kültür, sanat ve sosyal yardımlar gibi birçok çalışma yaptıklarını hatırlatan Tütüncü, “Bu hizmetlerimizi tek bir merkezde koordine etmek istiyoruz. Kepez’e Kadın koordinasyon merkezimizi kazandıracağız. İdaremize güzel bir ufuk çizecektir. Onların fikirlerinden istifade ederek hizmet kalitemizi yükselteceğiz” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -