Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de 15 Temmuz şehitleri anıldı

15 Temmuz 2016 Demokrasi Derneği, Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanı’nda mevlit düzenleyerek demokrasi şehitlerini andı.

Kepez’de 15 Temmuz şehitleri anıldı
22 Haziran 2017 - 11:08

15 Temmuz 2016 da Terör Örgütü Fetö tarafından bulunulan darbe girişiminde,terör örgütü Fetö mensuplarınca ,şehit (insaALLAH) edilen kahramanlar için  15 Temmuz 2016 Demokrasi Derneği, Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanı’nda mevlit düzenledi.

Halkın güçlü iradesi ve canı pahasına vatanı mudaafa eden yiğitlerin karşısında,Fetö Terör örgütünün alçakca oyunlarını bozan halkımız o gece destan yazmıştı.

Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanı’nda, yüzlerce Kepezli bir araya geldi. Önceden duyuruları yapılan etkinlikte, özellikle şehit yakınları ve gaziler en ön safta yer aldı.

Üç hoca mevlidi şerif okudu

Sesi ve yorumu en güzel 3 hocanın sahneye çıktığı gecede, mevlit-i şerif, Kur-an-ı Kerim tilaveti ve çeşitli ilahiler okundu. Ramazanın birleştirici ikliminde gerçekleştirilen gecede, ülkemizde bir daha böyle bir acının yaşanmaması için birlik ve beraberlik çağrıları yapıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr