Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de 487 çocuk delikanlılığa ilk adımı atacak

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ SÜNNET ŞÖLENİ’NİN 10’UNCUSU 7 AĞUSTOS SALI GÜNÜ DOKUMAPARK’TA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

Kepez’de 487 çocuk delikanlılığa ilk adımı atacak
05 Ağustos 2018 - 13:02

Kepez Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Sünnet Şöleni’nin 10’uncusu 7 Ağustos Salı Günü Dokumapark’ta gerçekleştirilecek.

Kepez Belediyesi’nin 10. Sünnet Şöleni başlıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün göreve geldiği 2009 yılından bu yana devam eden sünnet şöleninin bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilecek. Kepez’de ikamet eden 6 yaş üstü çocukların kabul edildiği sünnet şöleni ile 487 çocuk delikanlılığa ilk adımı atacak. Kepez Belediyesi, bu yıl da sünnet törenini bir düğün havasında gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 10 yılda 6 binden fazla çocuğun erkekliğe ilk adımı atmasına aracı olan Kepez Belediyesi’nin Sünnet Şöleni, 7 Ağustos salı günü saat 20.00’da Dokumapark’ta gerçekleştirilecek.

Tütüncü, mutluluğa ortak olacak

Kepez Belediyesi olarak en büyük önceliklerinin çocukları mutlu olan bir Kepez inşa etmek olduğunu her fırsatta deli getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, her yıl olduğu gibi bu yılda, ailelerin mutluluğuna ortak olacak. Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen sünnet işlemi randevulu olarak gerçekleştirilecek. Erkekliğe ilk adımını atacak olan çocuklara gömlek, pantolon, ayakkabı, taç, pelerin ve asadan oluşan sünnet kıyafetleri de Kepez Belediyesi tarafından hediye edilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al