Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

“Tek Sevdamız Türkiye” Projesi Kapsamında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çalışmaları Stant Çalışması

“Tek Sevdamız Türkiye” Projesi Kapsamında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çalışmaları Stant Çalışması
03 Kasım 2021 - 12:45
banner

Antalya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan “Tek Sevdamız Türkiye” projesi kapsamında;

Şanlı tarihimizdeki en önemli dönüm noktalarından birisi olan Cumhuriyetimizin 98. Yılı anma etkinliklerinde Konyaaltı Sahili Olbia meydanında stant açıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramında açılan stantta; milletimizin sahip olduğu tüm değerlerle hissettiği coşku ve heyecanını paylaşmak, milli birlik, beraberlik duygumuzu geliştirmek ve pekiştirmek, başta ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleştirerek bu vatanı bizlere miras bırakan tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet, saygı ve şükranla andık.

Aynı zamanda terör örgütlerinin ülkemize yönelik amaç, hedef ve eylem faaliyetleri hakkında vatandaşlarımızın bilgilendirilerek gençlerimizin illegal yapılanmaların içerisine çekilmelerinin önlenmesi amacıyla, vatandaşlarımızla birebir iletişim kurularak şanlı bayrağımız, yıkanabilir maske ve bilgilendirme içerikli broşür hediye edildi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. AntalyapoltrAntalya Haber

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -