Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Konaklı sanayi esnafından Yücel’e hizmet teşekkürü

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Konaklı Sanayi Sitesi’nde esnaflarla bir araya geldi.

Konaklı sanayi esnafından Yücel’e hizmet teşekkürü
29 Aralık 2017 - 16:22
banner

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Konaklı Sanayi Sitesi’nde esnaflarla bir araya geldi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Konaklı Sanayi Sitesi esnaflarının düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı. Konaklı Sanayi esnafına davetleri için teşekkür eden Başkan Yücel, “Vatandaşlarımızın ve esnafımızın mutluluğu için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Kırsal mahallelerimizde, kısa vadeli projelerle yol, altyapı ve sosyal tesis ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Merkezde ise daha uzun vadeli projelerle Alanya’nın marka değerini artırma çabası içerisindeyiz. Bu yaz batı bölgelerimizin yaylalarındaydık. Bu konudaki hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Esnaflar, “Hiç talebimiz olmadığı halde Belediye Başkanımız sanayi çarşısının yeniden dizayn edilmesi yolunda talimat vermiş. Başkanımızın talimatı ile başta yağmursuyu giderleri ve yollarımız yapılarak sanayinin yolları sıcak asfalt ile kaplandı. Sanayi sitesi ve bölgemizde yapılan hizmetler ve yatırımlar için Başkanımıza teşekkür etmek için böyle bir toplantı düzenledik. Hizmetleri için kendilerine ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co