Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Milletvekili Enç, Muhtarlarla Buluştu

AK Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Muratpaşa ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Milletvekili Enç, Muhtarlarla Buluştu
29 Aralık 2017 - 15:56

AK Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Muratpaşa ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Muratpaşa ilçesinde bulunan, Tarım, Fener, Güzelbağ, Güzeloba, Güzeloluk, Kırcami, Yeşilova, Çağlayan, Şirinyalı ve Ermenek Mahalle Muhtarı ile bir araya geldi. Buluşmada Enç, “Muhtarlarımız bizim için çok önemli. Mahallelerde yaşanan sıkıntıların tamamını bizim görebilmemiz mümkün değil. Muhtarlarımız sayesinde sorunları dinleyip çözümünde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yıl Ağustos ayından itibaren ilçelerimizde 176 kırsal mahalle ziyareti gerçekleştirip, mahalle sakinleri ve muhtarlarla bir araya geldim. Mahallelerde yaşanan sorunları bizzat yerinde görüp, çözümünde yardımcı olmaya çalıştık. Muhtarlarımızla bundan sonra da daha sık bir araya geleceğiz inşallah. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, ‘Ülkemizde muhtarlıkları ve muhtarları görmezden gelerek hiçbir işi hakkıyla başarmak, hiçbir reformu güçlü bir şekilde hayata geçirmek mümkün değildir” dedi.

Muratpaşa ilçesinde gerçekleştirilen toplantı sonunda muhtarlar, çok verimli ve önemli olduğunu belirterek Milletvekili Enç’e teşekkür ettiler. Daha sonra taziye, ev, engelli ve huzurevi ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Enç’e Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin ve teşkilat mensupları eşlik etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat