Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Konyaaltı sahiline mescit

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN KONYAALTI SAHİL PROJESİ KAPSAMINDA VATANDAŞLARIN DENİZDE OLDUĞU SÜRE İÇİNDE İBADET İHTİYAÇLARINI YERİNE GETİREBİLMELERİ AMACIYLA MESCİT AÇILDI. BEACH PARK’TA KADIN VE ERKEKLER İÇİN FARKLI MESCİTLER HİZMET VERMEYE BAŞLADI.

Konyaaltı sahiline mescit
19 Ağustos 2018 - 14:28

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Konyaaltı Sahil Projesi kapsamında vatandaşların denizde olduğu süre içinde ibadet ihtiyaçlarını yerine getirebilmeleri amacıyla mescit açıldı. Beach Park’ta kadın ve erkekler için farklı mescitler hizmet vermeye başladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketi ANTEPE tarafından yürütülen çalışmalar sonrası yaşam alanı olarak Antalyalılara hizmet vermeye başlayan ve çocuk, genç, yaşlı her kesimden vatandaşa hitap eden Konyaaltı Sahili’nde vatandaşların ibadet ihtiyaçları da unutulmadı. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Beach Park’ta yapımı tamamlanan mescit ibadete açıldı.

Vatandaşlardan teşekkür

Sahilde gün boyu zaman geçiren vatandaşların ibadet ihtiyacını da karşılayabilmesi amacıyla kadın ve erkekler için oluşturulan mescitlerde abdest almak için şadırvan ve namaz alanları yer alıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat