Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kurban Bayramında sokak hayvanlarına 7/24 hizmet verilecek

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KEPEZALTI SAHİPSİZ HAYVAN BARINAĞI BAYRAMDA DA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDECEK. BAŞKAN MENDERES TÜREL, HAVA SICAKLIKLARININ ETKİSİ DİKKATE ALINARAK, BAKIMEVİNDE SAHİPSİZ VE YARALI HAYVANLARA 7/24 HİZMET VERİLECEĞİNİ AÇIKLADI.

Kurban Bayramında sokak hayvanlarına 7/24 hizmet verilecek
19 Ağustos 2018 - 14:32
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kepezaltı Sahipsiz Hayvan Barınağı bayramda da çalışmalarına devam edecek. Başkan Menderes Türel, hava sıcaklıklarının etkisi dikkate alınarak, bakımevinde sahipsiz ve yaralı hayvanlara 7/24 hizmet verileceğini açıkladı.

İhtiyaçları karşılanacak

Bakım merkezinde tam donanımlı hayvan ambulansı, 1 adet nöbetçi veteriner hekim, 6 adet hayvan ve hasta bakıcı ve 1 adet kayıt enformasyon görevlisi hazır bulunacak. Yine bayram süresince, büyükşehir belediyesinin görev ve sorumluluk alanlarındaki sahipsiz hayvanlar için yaptırılan mama, su üniteleri, besleme odaklarının temizliği ile mama ve su ihtiyaçları karşılanacak.

7 gün 24 saat hizmet

Vatandaşlar “332 22 33” acil ihbar hattı ve “0 530 575 04 31” numaralı GSM hattı ile yaralı, hasta, trafik kazası geçiren hayvanlar ile sahipsiz hayvan ihbarları bayram boyunca da 7 gün 24 saat hayvan bakımevine iletilebilecek. Sahipsiz hayvanlar için muayene, tedavi ve müşahede hizmetleri verilecek.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, hayvan haklarına her zaman saygılı olduklarını belirterek “Sevimli dostlarımızın her türlü yardım ve ihtiyaçlarını giderme konusunda ne hizmet gerekiyorsa yapıyoruz. Onları koruyup kollamak her şeyden önce insanlık görevidir. Bizde bu bayram yine onlar için ekiplerimizle görevdeyiz” dedi

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co