Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kumluca Devlet Hastanesine ek 50 yatak ve 112 istasyonu yapılacak

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ VE TBMM AKDENİZ-PA KOMİSYONU BAŞKANI ATAY USLU, KUMLUCA’DA YAPIMI TAMAMLANIP HİZMETE GİREN FARABİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ VE KUMLUCA DEVLET HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ. USLU, “KUMLUCA HASTANEMİZE EK 50 YATAK VE 112 İSTASYONU YAPACAĞIZ” DEDİ.

Kumluca Devlet Hastanesine ek 50 yatak ve 112 istasyonu yapılacak
25 Eylül 2018 - 13:32

AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-PA Komisyonu Başkanı Atay Uslu, Kumluca’da yapımı tamamlanıp hizmete giren Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve Kumluca Devlet Hastanesini ziyaret etti. Uslu, “Kumluca hastanemize ek 50 yatak ve 112 istasyonu yapacağız” dedi.

Lisenin her birimini ziyaret ederek yetkililerden bilgi alan Atay Uslu, öğrenciler ile de sohbet etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan TBMM Akdeniz-PA Komisyonu Başkanı Atay Uslu, “24 dersliği, atölyeleri, spor salonu, 200 kişilik yurdu ile adeta bir kampüs görünümünde olan lisemiz eğitime açıldı. Böyle güzel bir okulu Kumluca’mıza kazandıran Milli eğitim

Bakanlığımıza, Antalya’da her yatırımda olduğu gibi bu projeyi de adım adım takip eden Dışişleri Bakanımıza, milletvekillerimize ve inşaat sürecini hızlandıran Antalya Valimiz Münir Karaloğlu’na teşekkür ederiz” dedi.

“Kumluca hastanemize ek 50 yatak ve 112 istasyonu yapacağız”

Atay Uslu ardından Kumluca Devlet Hastanesine geçerek hasta ziyaretlerinde bulundu ve hastane yönetimi ile bir araya gelerek 50 yataklı ek binanın inşa süreci değerlendirdi.

Atay Uslu “Kumluca Devlet Hastanemizde ek 50 yatak yapılması için gerekli ihale süreci tamamlandı, yer teslimi yapıldı. Kısa bir süre içerisinde inşaat başlayacak ve hastanemize 50 ek yatak ve 112 acil istasyonu inşa edilecek” diye konuştu. Uslu, Kumluca’da ki yatırımların devam ettiğini de sözlerine ekledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al