Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kumluca’da mahalle toplantıları sona erdi

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN HUZUR TOPLANTILARININ SONUNCUSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Kumluca’da mahalle toplantıları sona erdi
26 Ocak 2018 - 21:03

Antalya’nın Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen huzur toplantılarının sonuncusu gerçekleştirildi.

Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğü Huzur Toplantılarının sonuncusunu Merkez Mahallesinde yaptı. Toplantıda, trafik, hırsızlık, dolandırıcılık, kavşaklardaki sinyalizasyon eksiklikleri gibi sorunlar konuşuldu. Kumluca İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan, “Merkez Mahallesi adından da anlaşıldığı gibi ilçemizin merkezindeki bir mahallemizdir. Bu mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımız emniyet teşkilatımızla en çok karşı karşıya geldiğimiz vatandaşlarımızdır. Sorunlarınızla her zaman olduğu gibi yine de ilgilenmeye devam edeceğiz. Şüphe duyduğunuz, suçlu potansiyeli gördüğünüz kişi veya kişileri Emniyet Müdürlüğümüze ihbar etmekten çekinmeyin. Sizin huzurunuz polisin huzuru, vatandaşlarımızın huzurudur” dedi.

Toplantı sonunda Merkez Mahalle Muhtarı toplantıya katılanlara, buğday, nohut, fasulye, mısır ve bakla gibi tahıllardan yapılan Yöre’ye has “Kölle Çorbası” ikram etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al