Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

KUMLUCA’dan BİTLİS TATVAN’a KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ

KUMLUCA’dan BİTLİS TATVAN’a KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ
06 Mayıs 2019 - 7:21
banner

KUMLUCA’dan BİTLİS TATVAN’a KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ

Kumluca İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ”Gelin Kardeş Olalım” projesindeki kardeş ilçesi Bitlis-Tatvan İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Tatvan Ziraat Odası ve Tatvan’lı çiftçilerimiz ile buluştu.

Antalya Valimiz Münir Karaoğlu himayesinde ve İl Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde yürütülen “Gelin Kardeş Olalım Projesi” kapsamında Bitlis-Tatvan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ali Kurban başkanlığındaki heyet kardeş ilçesi Kumluca ’da İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsa Akşit tarafından karşılandı.

“Tatvan-Kumluca ”kardeşliği kapsamında ilk ziyareti Tatvan İlçesi Kumluca İlçesine gerçekleştirdi. Kumluca İlçesinde ilk ziyaret Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun’a yapıldı. Proje grubu daha sonra Kumluca Belediye Başkanı ve Kumluca Ziraat Odası Başkanlarını 20.Geleneksel Tarım ve Seracılık Festivali kapsamındaki Yörük çadırlarında ziyaret ettiler. Proje konusu gereği hazırlanan etkinlik programı çerçevesinde fide yetiştiriciliği, domates, muz seralarına ziyaretler, paketleme tesisi ziyaretleri,entegre mücadele yöntemlerinin yerinde incelemesi için işletme ziyaretleri gerçekleştirilirken Kumluca doğal ve kültürel yapısının tanıtımına yönelik geziler düzenlendi. Çiftçilerimizin Kumluca İlçesindeki üretim yerlerine olan ilgileri dikkat çekti. Beş gün süren programın sonunda Antalya İl Tarım ve Orman Müdürümüz Mustafa Özen’i ziyaret eden heyet EXPO alanını gezdikten sonra Tatvan’a tekrar görüşmek dileği ile yolcu edildi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Korayspor Kargo İşlemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Rusça Tercüme Sizlerle
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Trençkot Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eskişehir Boşanma Avukatları
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tek Taş Aşkın Tek Adresi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bluz Modelleri
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -fenomega - instagram aylık oto beğeni - en yakın lastikçi - antalya rent a car