Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Mehter Takımı gönülleri fethediyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ‘MEHTER TAKIMI’ BAYRAMLAR, AÇILIŞLAR, FESTİVALLER VE BELİRLİ PROGRAMLAR DAHİLİNDE VERDİĞİ KONSERLERLE BEĞENİ TOPLUYOR.

Mehter Takımı gönülleri fethediyor
13 Aralık 2017 - 11:50

Antalya Büyükşehir Belediyesi ‘Mehter Takımı’ bayramlar, açılışlar, festivaller ve belirli programlar dahilinde verdiği konserlerle Antalyalıların beğenisini topladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı 2016 yılında kurulan Mehter Takımı, konserden konsere koşuyor. İlk konserini EXPO 2016 organizasyonunun açılışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Osmanlı Bahçesi’nde başarılı bir performansla gerçekleştiren Mehter Takımı, Türkiye’nin en iyi Mehter Takımları arasında gösteriliyor. Ulusal ve uluslararası pek çok etkinlikte görev alan Mehter Takımı, milli bayramlar, festivaller, açılışlar ve belirli kültür etkinliklerinde sahne alarak izleyenlerin gönüllerini fethediyor.

Kaleiçinde konser

Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı, özel günlerde gerçekleştirdiği konserlerin yanı sıra geçtiğimiz ağustos ayında Kaleiçi Yat Limanı Amfi Tiyatro’da başladığı mehter konserlerine de devam ediyor. Mehter Takımı, 1-8-15-22 ve 29 Aralık tarihlerinde ücretsiz vereceği konserlere tüm Antalyalıları davet ediyor. Ayrıca Mehter Takımı bilinen Mehter Marşları dışında Rumeli Türküleri de icra ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al