Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Mizahçı Özdemiroğlu’ndan Manavgat’ta sıra dışı sohbet

MANAVGAT BELEDİYESİ “HALUK ÇETİN’LE MANAVGAT BULUŞMALARI” ETKİNLİKLERİNİN SEZON FİNALİNİ OT VE UYKUSUZ MİZAH DERGİLERİ YAZARI VEDAT ÖZDEMİROĞLU İLE YAPTI.

Mizahçı Özdemiroğlu’ndan Manavgat’ta sıra dışı sohbet
22 Mart 2018 - 10:46
banner

Manavgat Belediyesi “Haluk Çetin’le Manavgat Buluşmaları” etkinliklerinin sezon finalini Ot ve Uykusuz Mizah Dergileri Yazarı Vedat Özdemiroğlu ile yaptı.

Manavgat Belediyesi, Atatürk Kültür Merkezi’nde yaptığı “Haluk Çetin’le Manavgat buluşmaları” söyleşilerinin sezon finalini, Ot ve Uykusuz Dergileri’nin Mizah Yazarı Vedat Özdemiroğlu ile gerçekleştirdi. Özdemiroğlu’na her zamanki gibi müzikte usta yorumlarıyla Haluk Çetin eşlik etti. Mizah Yazarı Vedat Özdemiroğlu, mizah yazarlığı öyküsünü sıra dışı esprileri ve anlatım tarzı ile izleyicilere sundu. Gırgır, Fırt, Çarşaf gibi eski mizah dergileri ile başladığı sohbetine, Oğuz ve Tekin Aral’ın mizaha olan katkılarını ve mizah dergilerinin nasıl olması gerektiğini vurguladı. Mizah dergilerinin geçtiğimiz yıllarda 400 bin tiraj ile satıldığını, internetin çıkması ile tirajların düştüğünü de sözlerine ekleyen Özdemiroğlu, “İnternet ile okuma alışkanlığımız iyice azaldı. Bırakın mizah dergisini artık insanlar gazete ve kitapları da internetten okur oldu” dedi.

Değişik tarz ile yazdığı şiirlerinden de örnekler veren Özdemiroğlu’nun söyleşisi, izleyicilerin mizah konusunda merak ettiği soruları sormasıyla son buldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -